bączki
Bączek Krecik 13 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52449
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
19,20 zł / szt
23,62 zł brutto
Bączek Krecik 13 cm
Ta od pokoleń znana zabawka, w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, zaciekawi każde dziecko.
| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 145 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52449 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Krecik |
| Wymiary | Średnica: 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |