RC
Auto wyścigowe R/C TFB
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
131400
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,95 zł / szt
36,84 zł brutto
Auto RC
Jeździ we wszystkich kierunkach, możliwość ustawienia zbieżności kół.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 131400 |
| Rodzaj | Samochody |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:20 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 9 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 374 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 280 x 90 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |