Zmywarka WSFO3T223PCX
- Poziom hałasu: 43
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Nie
- Pełna specyfikacja
Zmywarka WSFO3T223PCX
Technologia 6. Zmysł
Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni program zmywania, a czujniki technologii 6. Zmysł automatycznie zidentyfikują rozmiar załadunku oraz stopień zabrudzenia naczyń, dostosowując precyzyjnie temperaturę, czas, ilość wody i intensywność zmywania.
Dzięki intuicyjnej technologii 6. Zmysł zmywarka automatycznie dopasuje optymalne parametry. To pozwoli pozbyć się nawet trudnych zabrudzeń, zaschniętych resztek jedzenia i tłuszczu. Jednocześnie optymalizuje zużycie zasobów, takich jak energia elektryczna, czas i woda.
Technologia PowerClean Pro
Lśniący efekt zmywania, bez konieczności namaczania
Wystarczy aktywować funkcję PowerClean Pro, a precyzyjnie ukierunkowany silny strumień wody ze specjalnych dysz z łatwością poradzi sobie nawet z silnie zabrudzonymi patelniami i naczyniami żaroodpornymi.
Dzięki 60%* większej mocy dysz wodnych, nawet uporczywy tłuszcz zostanie skutecznie usunięty. Oszczędna i przyjazna środowisku technologia, nie marnujesz wody podczas ręcznego namaczania czy płukania naczyń.
Technologia PowerClean Pro daje więcej miejsca na naczynia o różnych rozmiarach, w tym na garnki i patelnie, a ułożenie naczyń pionowo pozwoli zyskać nawet 30%** więcej przestrzeni na pozostałe rzeczy w zmywarce.
* Procent mocy wody obliczony przy włączonej oraz wyłączonej opcji PowerClean Pro.
** Procent obliczony w stosunku do przestrzeni ładunkowej w przypadku modeli z tej samej serii Whirlpool bez rozwiązania PowerClean Pro.
| Waga | 41500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 490 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 43 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Nie |
| Funkcje zmywarki | Zabezpieczenie przed zalaniem |
| Programy zmywania | Intensywny 65°C |
| Waga | 39.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 45 |
| Głębokość | 59 |
| Klasa energetyczna | E |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |