RC
Auto wyścigowe R/C TFB
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
131400
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: Out of stock
29.95 zł / szt
36.84 zł gross
Auto RC
Jeździ we wszystkich kierunkach, możliwość ustawienia zbieżności kół.
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 131400 |
| Rodzaj | Samochody |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:20 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 9 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 280 x 90 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |