PCI
Archer TX50E karta sieciowa PCI-E AX3000 Bluetooth 5.0
- Liczba anten : 2
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
106,38 zł / szt
130,85 zł brutto
Karta sieciowa TP-Link Archer TX50E Ethernet Adapter PCI-E AX3000
- Błyskawiczne prędkości standardu Wi-Fi 6 - Prędkości, które przekraczają barierę 1 Gb: 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).
- Jeszcze płynniejsze połączenia - Redukcja opóźnień w transmisji nawet o 75% pozwala na niezwykle dynamiczną grę w czasie rzeczywistym, świetne połączenia wideo i płynną transmisję strumieniową na żywo.
- Niezawodne połączenia - Chipset z serii Intel Wi-Fi 6 zapewnia szybsze połączenia Wi-Fi bez zakłóceń, tak aby w pełni korzystać z możliwości routera pracującego w standardzie Wi-Fi 6.
- Większy zasięg sieci - Dwie mocne anteny zewnętrzne pozwalają na lepsze pokrycie domu siecią i dostęp do stabilnych połączeń.
- Bluetooth 5.0 - Najnowsza technologia Bluetooth to 2 razy szybsze połączenia i 4 razy większy zasięg niż w przypadku wersji 4.2.
- Niezawodna ochrona - Najnowsze ulepszenia standardu WPA3 zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa i bardziej kompleksową ochronę danych.
- Dopracowana konstrukcja - Specjalistyczny rozpraszacz ciepła oraz pozłacane elementy wpływają pozytywnie na stabilność działania i niezawodność pracy urządzenia, nawet w środowisku, w którym panują wysokie temperatury.
- Kompatybilność wsteczna - Pełna zgodność ze standardami 802.11ac/a/b/g/n.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Zysk anteny | 5 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Standardy | 802.11ax |
| Wymiary | 95,2 x 120,8 x 21,5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Chipset | Intel Wi-Fi 6 |
| Interfejs | Radio 5 GHz |
| Typ | Bluetooth |
| Oznaczenia |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 203 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |