do kąpieli
Aquapark kąpielowy
- Nr katalogowy:
1164303N
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
12,00 zł / szt
14,76 zł brutto
Aquapark kąpielowy
Mini aquapark z dwiema zjeżdżalniami oraz ruchomymi elementami. Zabawka unosi się na powierzchni wody. W komplecie dwa zwierzątka na pontonach oraz łyżka w kształcie wieloryba do nalewania wody. Idealna zabawka na czas kąpieli.
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 1164303N |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30.5 x 8.9 x 25.4 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 546 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 305 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |