Gamepad bezprzewodowy PV58 (PC/PS3)
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Liczba gałek analogowych: 2
- Pełna specyfikacja
NATEC GENESIS PV58
BEZPRZEWODOWY GAMEPAD PC&PSC
Natec Genesis PV58 jest bezprzewodowym gamepadem kompatybilnym z PS3 i PC to dzięki niemu wirtualna rozrywka w Twoim wykonaniu stanie się nieporównywalnie przyjemniejsza, niż dotychczas. Gamingowy design urządzenia i specjalnie zaprojektowane symbole sprawiają, że PV58 odznacza się niespotykaną oryginalnością.
GUMOWANA POWIERZCHNIA
W całości pokryty gumowaną powierzchnią nie jest w stanie wyśliznąć się z dierżącej go dłoni nawet w trakcie niezwykle dynamicznej i ciężkiej rozgrywki!
TRYBY D-INPUT I X-INPUT
Funkcje X-Input i D-Input pozwalają cieszyć się grą na PC bez dodatkowej konfiguracji! Wystarczy podłączyć gamepad do komputera i voila gotowe!
ANALOGOWE DRĄŻKI I SPUSTY
PV58 został wyposażony w 12 przycisków i 2 analagowe drążki to dzięki nim uzyskasz pełną kontrolę w grze!
WIBRACJE
Wytwarzane przez urządzenie wibracje sprawią, że na własnej skórze poczujesz dreszcz emocji idący w parze z niekłamaną radością wynikającą z możliwości zagrania w ulubione tytuły na tak dopracowanym gamepadzie!
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 145 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Genesis |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Pozostałe parametry | Gumowane wykończenie powierzchni |
| Liczba przycisków | 12 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |