APCRBC106 Akumulator do BE400-CP
- Pasuje do:
BE400-CP
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 m
- Temperatura (przechowywanie): 0 - 40 °C
- Wilgotność wzgl& - Liczba akumulatorów: 1
- Pełna specyfikacja
Zamienne kasety akumulatorów
APC Replacement Battery Cartridge #106
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
| Waga | 2220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 178 x 85 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Pasuje do | BE400-CP |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | - Wysokość: 48 mm |
| Waga | 2.5 |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu szczelny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |