aparaty słuchowe
Aparat słuchowy HA 50
- Czas pracy na baterii/bateriach: 60
- Zakres częstotliwości:
100 - 6000 Hz
- Maksymalne wzmocnienie: 45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
104,68 zł / szt
113,05 zł brutto
Aparat słuchowy HA 50
Szczególnie dyskretny aparat słuchowy o rozszerzonym zakresie częstotliwości
Dzięki ergonomicznemu dopasowaniu za uchem, aparat słuchowy HA 50 firmy Beurer jest szczególnie dyskretny i ledwo widoczny. Głośność dźwięków w pomieszczeniach i na zewnątrz jest wzmacniana i odtwarzana z niskim poziomem szumów, wspierając w ten sposób osoby z niedosłuchem.
- 3 końcówki do indywidualnego dopasowania do przewodu słuchowego
- Wyrób medyczny
- Stosowanie w lewym lub prawym uchu
- Ergonomiczne wyprofilowanie za uchem
- Z praktycznym akumulatorem zamiennym
- Odtwarzanie bez zakłóceń
- Idealne rozwiązanie w przypadku niedosłuchu
- Wzmacnia głośność wszystkich dźwięków w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 70 x 128 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 |
| Zakres częstotliwości | 100 - 6000 Hz |
| Maksymalne wzmocnienie | 45 |
| Maksymalna głośność | 132 |
| Wymiary | 1.5 x 2.7 x 4 cm |
| Waga | 44 |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Końcówka douszna |
| Typ | Zauszny - BTE |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Skóry |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |