akumulatory/baterie
Akumulator RBC48 do SMT750I/SUA750I
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 2
- Wymiary:
108 x 132 x 150 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
572,98 zł / szt
704,77 zł brutto
Wymienny moduł bateryjny RBC48 APC
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymiary | 108 x 132 x 150 mm |
| Waga | 2.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7.2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5174 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 20 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |