Zasilacz awaryjny UPS CP900EPFCLCD 540W/LCD/USB/4ms/ES
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 32 ~ 104 (°F)
- Temperatura robocza: 0 ~ 40 (°C)
- Względna wilgotność robocza (bez kondensacji): 0 ~ 95 ( % )
- Wysokość robocza: 0-10 000 stóp (0-3000 metrów) (stopy/metry)
- Temperatura przechowy
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 540
- Pełna specyfikacja
Zasilacz awaryjny UPS CP900EPFCLCD
CyberPower CP900EPFCLCD z czystym sinusoidalnym napięciem wyjściowym zabezpiecza średniej i wysokiej klasy systemy komputerowe, serwery i urządzanie sieciowe, które wykorzystują zasoby energetyczne konwencjonalne oraz z aktywną korekcją współczynnika mocy (PFC). Dzięki technologii GreenPower UPS zwiększa wydajność operacyjną i minimalizuje zużycie energii, pozwalając użytkownikom cieszyć się znacznie mniejszymi kosztami energii w porównaniu z innymi systemami UPS.
UPS wykorzystuje automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać bezpieczne poziomy napięcia w podłączonych urządzeniach. Funkcja ochrony linii danych zabezpiecza telefony, sieci i urządzenia łączności przed przepięciami/skokami napięcia i innymi problemami z zasilaniem. Użytkownicy mają dostęp do informacji na temat stanu zasilania/baterii i konfiguracji zaawansowanych ustawień, w tym alertów o potencjalnych problemach z energią i samodzielnego testowania, za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.
- Topologia UPS Line-interactive
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Forma typu tower
- Technologia Energy Saving
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Wyświetlacz stanu LCD
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Ochrona telefonu, faksu, modemu, DSL, sieci
| Waga | 8020 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 330 x 365 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | CyberPower |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 540 |
| Czas ładowania | 8 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Czas transferu (maks.) | 4 |
| Wymiary | 100 x 230 x 275 mm |
| Waga | 7.1 |
| Oprogramowanie | PowerPanel Personal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 900 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |