Plecak na laptopa AP1602 16 cali black/gray
- Wymiary:
46 x 31 x 10 cm
- Waga: 0.38
- Pozostałe parametry:
- Lekki
- Wodoodporny
- Pełna specyfikacja
Lekka wygoda, codzienny styl
- Górny uchwyt do przenoszenia oraz wyściełany panel tylny i oddychające szelki zapewniają komfort
- Duża komora wewnętrzna mieszcząca laptopa do 16 cali
- Kieszenie z przodu i po bokach z szybkim dostępem
- Lekka konstrukcja - 0,38 kg
- Stylowa kolorystyka: czarny i ciemnoszary
Kieszenie z szybkim dostępem
Przednie i boczne kieszenie umożliwiają szybki i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak telefon, powerbank czy butelka z wodą, dzięki czemu masz je zawsze pod ręką - nawet w ruchu.
Ochrona przed wodą i dużo miejsca
Plecak ASUS AP1602 łączy styl z funkcjonalnością. Jego elegancka, wodoodporna i odporna na zarysowania powierzchnia chroni sprzęt i akcesoria przed warunkami atmosferycznymi. Z przodu znajduje się subtelne logo ASUS wykonane metodą nadruku offsetowego, a wewnątrz jest dużo miejsca na wszystkie rzeczy oraz laptopa do 16 cali.
Lekki, praktyczny i trwały
Plecak ASUS AP1602 wyróżnia się lekką konstrukcją oraz oddychającymi szelkami, które zapewniają komfort podczas podróży. Ten minimalistyczny model oferuje wiele praktycznych rozwiązań i został zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Wymiary | 46 x 31 x 10 cm |
| Waga | 0.38 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej ekranu 16 cali |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 0 |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'', 16'' |
| Kolor | czarny, Szary |
| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 350 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |