adaptery/przejściówki
Adapter PoE 54 VDC 1.5A POE-54V-80W
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: RJ45 Żeńska
- Złącza #2: RJ45 Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
88,87 zł / szt
109,31 zł brutto
Adapter PoE 54 VDC 1.5A POE-54V-80W
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Zastosowanie | Sieciowy (LAN) |
| Wymiary | 123 x 65 x 34 mm |
| Waga | 275 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 110 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |