stacje dokujące/replikatory portów
Adapter Ethernet 100W PD
- Pasuje do:
- iPad Pro (11") 3rd Gen
- MacBook Air 13" M1 (2020)
- MacBook Pro 13" M1 (2020)
- MacBook Pro 14" (2021)
- MacBook Pro 16"
- MacBook Pro 16" (2019)
- iPad mini 6th Gen
- Surface Book 3
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x USB 3.1 Type C
- Full specification
Status: Out of stock
149.47 zł / szt
183.85 zł gross
USB-C na Ethernet + adapter ładowania 100 W
Zwiększ swoją moc dzięki temu kompaktowemu adapterowi Ethernet USB-C. Ciesz się zasilaniem USB-C o mocy 100 W oraz połączeniem Gigabit Ethernet obsługującym prędkości 10/100/1000 Mb/s. Lekka konstrukcja ułatwia pracę w dowolnym miejscu bez konieczności stosowania nieporęcznego adaptera.
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Belkin |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Wymiary | 171 x 41 x 15 mm |
| Waga | 29 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla 131 mm |
| Wymagania sprzętowe | Ten adapter USB-C na Ethernet + ładowanie jest kompatybilny z komputerami PC/Mac USB-C, laptopami/MacBookami ze złączem USB-C, tabletami USB-C, smartfonami USB-C oraz z systemami operacyjnymi Mac, Windows, Chrome i Linux. |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |