routery xDSL
Adapter AX1800 WiFi USB
- Model:
AX1800
- Standardy: 802.11g
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
205,69 zł / szt
253,00 zł brutto
AX1800 WiFi USB Adapter
- Natychmiastowa aktualizacja laptopa / komputera do standardu WiFi 6 przez port USB3.2 Gen 1
- Obsługa pasma 2,4GHz i 5GHz z łączną prędkością transmisji danych dochodzącą do 1800 Mbit/s
- Antena zewnętrzna zapewnia najlepszy zasięg i silny sygnał
- WPA3 najnowszy standard szyfrowania transmisji WiFi oferuje lepsze zabezpieczenia sieci
- Łatwa instalacja i obsługa różnych systemów operacyjnych
- Stacja dokująca wyposażona w kabel z oplotem
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | AX1800 |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 102 × 30 × 19 mm |
| Waga | 37 |
| Pozostałe parametry | Szybkość Wi-Fi:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 190 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |