Router- Modem MIFI 4G LTE
- Model:
RB-0701
- Sieć UMTS: 1700 MHz
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Pełna specyfikacja
Router mobilny 4G LTE Rebel RB-0701
Często wyjeżdżasz służbowo i zastanawiasz się jaki router mobilny będzie dla Ciebie najlepszy? Wybierz Rebel RB-0701, który dzięki niewielkim rozmiarom i pojemnej baterii doskonale sprawdzi się w podróży, umożliwiając Ci korzystanie z Internetu przez wiele godzin.
Stabilne połączenie 4G
Mobilny router Rebel zapewnieni Ci szybki dostęp do Internetu 4G LTE, dzięki czemu bez problemu połączysz się z Internetem lokalnych operatorów nawet będąc w zagranicznej podroży służbowej albo na wakacjach. Przeglądaj Internet, oglądaj filmy i prowadź wideokonferencje bez zakłóceń.
Do 10 urządzeń jednocześnie
Przenośny router Wi-Fi Rebel umożliwia łatwe udostępnianie połączenia 4G nawet 10 użytkownikom jednocześnie. Wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM, a błyskawicznie zamieni się ono w internetowy hotspot.
Funkcja WPS
Obudowa routera przenośnego Rebel wyposażona została w przycisk WPS, który ułatwia podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci bezprzewodowej bez konieczności podawania hasła.
Czuj się bezpiecznie
Kolejną zaletą routera RB-0701 są zabezpieczenia sieci Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, dzięki którym Twoje dane są chronione, a dostęp do sieci mogą uzyskać jedynie uwierzytelnieni użytkownicy.
Czytelny wyświetlacz
To, co zwraca uwagę w routerze przenośnym Rebel to wyświetlacz, który pozwala szybko sprawdzić informację na temat działania urządzenia np. siły sygnału, typu sieci bezprzewodowej, połączenia z Internetem, stanu baterii itp.
Slot na kartę pamięci
Funkcjonalność routera RB-0701 zdecydowanie poszerza slot na kartę microSD o pojemności do 32 GB, dzięki któremu urządzenie może pełnić rolę dysku sieciowego.
Pojemna bateria
Router mobilny na kartę SIM RB-0701 wyposażony został w baterię o pojemności 2100 mAh. Dzięki temu gwarantuje do 5 godzin nieprzerywanej pracy. Zabierz go ze sobą i ciesz się łącznością bezprzewodową przez długi czas.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 140 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Model | RB-0701 |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Karta SIM | Micro |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Sieć GSM | 2100 MHz |
| Wymiary | 98 x 59 x 15 mm |
| Waga | 86.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | 5 V; 1 A |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |