głośniki
Głośniki 2.0 Mark USB Bluetooth
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 12
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
95,60 zł / szt
117,59 zł brutto
Głośniki 2.0 TRACER Mark USB BLUETOOTH to zaawansowany zestaw dedykowany specjalnie dla osób poszukujących jakości i mocy. Gotowy do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, czy laptopów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli. Duże rozmiary głośnika pozwalają cieszyć się czystym brzmieniem z mocnym i głębokim basem.
- Działa z każdym urządzeniem wyposażonym w wejście 3,5 mm lub moduł Bluetooth
- 12 Watt RMS
- Podświetlany włącznik modułu Bluetooth umieszczony z przodu
- Wygodny potencjometr głośności umieszczony z przodu
- Solidna metalowa siatka dla dodatkowej ochrony na frontowej części satelit
- Wyjście słuchawkowe umieszczone na frontowej części satelity
- Zasilanie USB
| Waga | 832 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 210 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |