zmywarki
Zmywarka SPV6ZMX17E
- Poziom hałasu: 42
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 375,80 zł / szt
2 922,23 zł brutto
Zmywarka SPV6ZMX17E
- Perfekcyjne suszenie, mniej energii.
- Kosze VarioFlex Pro i szuflada Vario3 Pro: więcej opcji załadunku dla Twoich naczyń.
- Uchwyt na butelki: bezproblemowe mycie wysokich butelek i szklanych naczyń.
- TimeLight: faza cyklu programu oraz czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczośći na podłodze przed zmywarką.
- Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 42 dB.
| Waga | 46000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 660 x 505 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 42 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcje zmywarki | Asystent dozowania |
| Programy zmywania | Garnki 70°C |
| Waga | 38.5 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 44.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | C |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |