zabawa w dom
Zmywarka Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
123610
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,95 zł / szt
73,74 zł brutto
Zmywarka Natalia
- Światło
- Dźwięk
- Panel dotykowy
| Waga | 946 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 190 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 123610 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Natalia |
| Tematyka | Zmywarki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 24,5 x 17 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |