zmywarki
Zmywarka BDFN26531W
- Poziom hałasu: 46
- Trzeci kosz: Tak
- Klasa głośności: C
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 271,49 zł / szt
1 563,93 zł brutto
Zmywarka BDFN26531W
- Dno ze stali nierdzewnej: Bardziej trwała zmywarka
- System Water Safe: Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem pomieszczenia
- GlassShield: Ochrona szklanych naczyń
- Wygodny dyspenser: Łatwo otwierająca się pokrywa dozownika
- Mocne ramię myjące: Walka z uporczywymi zabrudzeniami
| Waga | 54000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 664 x 644 x 889 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Poziom hałasu | 46 |
| Trzeci kosz | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Liczba programów | 6 |
| Programy zmywania | Eco 50°C |
| Funkcje zmywarki | Hygiene Intense |
| Waga | 51.2 |
| Pozostałe parametry | Rodzaj kosza & Standardowe akcesoria
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | D |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 15 kompletów |
| Zużycie wody | 9,9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |