zabawki militarne
Zestaw wojskowy
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,79 zł / szt
34,18 zł brutto
Funkcje:
- Karabinek: po naciągnięciu przegrody pocisku i naciśnięciu spustu słychać dźwięk imitujący wystrzały z broni automatycznej
- Pistolet: po naciśnięciu spustu słychać dźwięk imitujący wystrzał
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 171970 |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | Długość karabinu: 37 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42 x 27.5 x 4.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 420 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |