zabawa w dom
Zestaw do sprzątania
- Nr katalogowy:
7600330317
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,84 zł / szt
39,16 zł brutto
Zestaw do sprzątania
W zestawie: zmiotka, szufelka, miotła.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 135 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600330317 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Zestawy do sprzątania |
| Wymiary | 3 x 13 x 49 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13,4 x 4,4 x 43,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |