mobilne
Zestaw Walkie Talkie
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
011776
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 011776 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Krótkofalówka |
| Wymiary | 20 x 6,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30,9 x 20,6 x 4,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary, Niebieski |
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 210 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |