Klocki Armed Forces Alpha Jet 364 klocków
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 364
- Nr katalogowy:
5842
- Pełna specyfikacja
Alpha Jet
Dassault Alpha Jet to samolot szkolny przeznaczony do szkolenia zaawansowanego oraz lekki samolot szturmowy. Powstał we współpracy niemiecko-francuskiej i wszedł do służby w latach 70. XX wieku. Produkowano wersje jednomiejscowe oraz dwumiejscowe (pilot i instruktor). Alpha Jet znalazł się na służbie między innymi we Francji, Niemczech, Belgii, Portugalii i Egipcie. We Francji jest eksploatowany do dzisiaj.
Klockowy model został opracowany na licencji francuskiego producenta samolotów wojskowych Dassault Aviation i uzupełnia kolekcję samolotów Armed Forces wydawanych w skali 1:48. Model zawiera wysokiej jakości nadruki oraz naklejki (malowanie skrzydeł i lotek). W zestawie znajdują się uproszczone korpusiki pilotów, które można umieścić w otwieranej kabinie. Podwozie samolotu w zależności od preferencji można w łatwy sposób odpiąć w celu np. ekspozycji na podstawce. W komplecie znajduje się klockowa podstawka ekspozycyjna oraz tabliczka z nazwą modelu.
Seria Armed Forces przeznaczona jest dla pasjonatów lotnictwa, techniki wojskowej oraz entuzjastów najwyższej jakości modelarstwa klockowego!
- 364 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- W zestawie znajdują się naklejki
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Podstawka ekspozycyjna
- Tabliczka z nazwą modelu
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 364 |
| Nr katalogowy | 5842 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 25,5 x 19 x 10,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 28 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Armed Forces |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |