słuchawki
Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy Cloud Stinger 2
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
459,37 zł / szt
565,03 zł brutto
| Waga | 607 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 235 x 217 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Zasięg | 20 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20.2 |
| Czułość | 12 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |