zrób to sam
Zestaw rękodzieło 400 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
42713
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
19,00 zł / szt
23,37 zł brutto
Zestaw rękodzieło 400 elementów
Zestaw zawiera kolorowe papiery, części z pianki gumowej, patyczki, oczy, pompony, guziki i wiele więcej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 42713 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 5 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |