moduły SFP, DAC
AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ LC
- Certyfikaty: UL/C-UL or CSA
- Wymiary:
1.37 cm x 5.57 cm x 1.19 cm
- Waga: 17.1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
6 718,27 zł / szt
8 263,47 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Wymiary | 1.37 cm x 5.57 cm x 1.19 cm |
| Waga | 17.1 |
| Specyfikacja techniczna | - Typ okablowania 10GBASE-SR |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 4986536 |
| Oznaczenia |
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 175 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |