opcje do szaf
ZESTAW RACK KIT 310952
- Akcesoria do szaf: Uchwyt
- Wymiary:
19 "
- Waga: 2931
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
230,47 zł / szt
283,48 zł brutto
Zestaw uchwytów montażowych stanowi jeden z elementów uzupełniających popularną serię niezawodnych rozwiązań. Dzięki nim zainstalowanie urządzeń w wybranym miejscu nie stanowi problemu. Seria słynie z funkcjonalnych zasilaczy przeznaczonych zarówno do zastosowań biurowych, jak i większych struktur domowych. Oferuje narzędzia zapewniające bezpieczną, wydajną pracę, bez obaw o skuteczną ochronę jej efektów.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 110 x 555 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Akcesoria do szaf | Uchwyt |
| Wymiary | 19 " |
| Waga | 2931 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |