plastyczne
Zestaw Projekt Moda - Szkicownik
- Nr katalogowy:
EP60181
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,90 zł / szt
30,63 zł brutto
Zestaw Projekt Moda - Szkicownik
Zaprojektuj własną kolekcję ubrań z Zestawem Szkicownik Projekt Moda!
Zestaw Szkicownik z linii Projekt Moda zawiera prawdziwe materiały krawieckie, o różnych teksturach i w różnorodnej stylistyce, a zawarte w nim akcesoria są najwyższej jakości. Dzięki Szkicownikowi można stworzyć dowolny lookbook, w którym każdy wyrazi swój styl i osobowość. Styl glamour? Styl casualowy? A może bardziej rockowy? Wszystkie opcje są dostępne!
Zestaw Szkicownik Projekt Moda umożliwia zaprojektowanie 20 stylizacji. Odrysowuj, naklejaj i wycinaj, tworząc własny look!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epee |
|---|---|
| Nr katalogowy | EP60181 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Reklama TV | 2024 |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 17 x 1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 170 x 255 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |