gofrownice i sandwiche
Gofrownica 1150W CR 3025
- Moc: 1150
- Rodzaj: Gofrownica
- Powłoka: Nieprzywierająca
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
98,71 zł / szt
121,41 zł brutto
Gofrownica CR 3025
Elegancka gofrownica o dużej mocy 1150 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie wypieka 4 gofry. Zaopatrzona jest w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Wygodna także w transporcie, dzięki gotowości do przechowywania w pozycji pionowej.
| Waga | 2540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 355 x 270 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Camry |
|---|---|
| Moc | 1150 |
| Rodzaj | Gofrownica |
| Powłoka | Nieprzywierająca |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 350 x 127 x 268 mm |
| Waga | 2.19 |
| Funkcje | Możliwość przechowywania w pozycji pionowej |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |