kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC022SR czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,42 zł / szt
23,89 zł brutto
Kalkulator ELEVEN SDC022SR idealnie sprawdzi się w biurze czy szkole. Posiada szeroką gamę funkcji. Idealnie sprawdzi się w biurze czy w szkole.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 95 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | Wysokość: 127 x szerokość: 88 x depth: 23 mm |
| Waga | 65 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |