Zestaw konstrukcyjny Cascade 48 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe elementy. Ryzyko uduszenia. Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowani
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
65290
- Pełna specyfikacja
Kolorowa kaskada w plastikowym pudełku z rączką.
Można budować tory kaskady, a następnie puszczać kuleczkę i patrzeć jak wędruje po torze i różnych jego poziomach. Ciekawa zabawa dla małych konstruktorów. 48 elementów i 20 szklanych kuleczek.
| Waga | 960 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 260 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe elementy. Ryzyko uduszenia. Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowani |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 65290 |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 26 x 9 cm |
| Akcesoria w zestawie | 20 szklanych kuleczek |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |