nawilżacze/oczyszczacze
Oczyszczacz powietrza ZERO
- Moc: 70
- Poziom hałasu: 51
- Jonizacja: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
592,06 zł / szt
728,23 zł brutto
Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO skutecznie usuwa pyły, także PM 2,5 i PM 10, pyłki, sierść zwierząt domowych, dym, zarodniki pleśni, lotne związków organicznych i zapachy. WINIX ZERO może być stosowany w pomieszczeniach o powierzchni do 100 m. System oczyszczania powietrza WINIX ZERO wykorzystuje czterostopniowy system oczyszczania powietrza, z filtrem wstępnym, filtrem węglowym, filtrem True HEPA o skuteczności 99,97% i technologią WINIX PlasmaWave. Odznaczony nagrodą Reddot Design i nagrodą Pin Up, WINIX ZERO jest jednym z najlepiej zaprojektowanych oczyszczaczy powietrza w branży o wysokiej wydajności i najwyższej klasy stylu.
- Maksymalna powierzchnia pomieszczenia 99 m2
- Czujnik jakości powietrza Smart Sensor (PM 2,5)
- Kolorowy wskaźnik jakości powietrza
- Technologia PlasmaWave
- Tryb Auto i tryb nocny
- Timer
- 2 lata gwarancji
- 4 poziomy filtracji powietrza
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 210 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Winix |
|---|---|
| Moc | 70 |
| Poziom hałasu | 51 |
| Jonizacja | Nie |
| Mgiełka | Zimna |
| Zasięg działania | 99 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 600 x 380 x 208 mm |
| Waga | 7 |
| Pozostałe parametry | Wymienny zestaw filtrów FILTR A 115115 |
| Video | |
| Typ | Oczyszczacz powietrza |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |