konstrukcyjne
Zestaw Georello Basic 80 sztuk
- Liczba elementów: 80
- Nr katalogowy:
2332
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,80 zł / szt
61,25 zł brutto
Zestaw Georello Basic 80 sztuk
Ten kreatywny zestaw pozwala dzieciom ponać proste zasady mechaniki. Najpierw należy zbudować podstawę łącząc ze sobą płyty, a następnie, przy pomocy łączników, dołączyć napędy i stworzyć reakcję łańcuchową. Konstrukcja będzie ruchoma, gdy pokręci się korbką.
Zabawka rozwija koordynację oko-ręka, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz sprzyja twórczemu myśleniu.
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 70 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Liczba elementów | 80 |
| Nr katalogowy | 2332 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 29 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |