konstrukcyjne
Zestaw Georello Basic 80 sztuk
- Liczba elementów: 80
- Nr katalogowy:
2332
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
49.80 zł / szt
61.25 zł gross
Zestaw Georello Basic 80 sztuk
Ten kreatywny zestaw pozwala dzieciom ponać proste zasady mechaniki. Najpierw należy zbudować podstawę łącząc ze sobą płyty, a następnie, przy pomocy łączników, dołączyć napędy i stworzyć reakcję łańcuchową. Konstrukcja będzie ruchoma, gdy pokręci się korbką.
Zabawka rozwija koordynację oko-ręka, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz sprzyja twórczemu myśleniu.
| Weight | 610 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 70 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Liczba elementów | 80 |
| Nr katalogowy | 2332 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 29 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |