edukacyjne
Zestaw edukacyjny Magiczny obwód
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
3323
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,99 zł / szt
98,39 zł brutto
Zestaw edukacyjny Magiczny obwód
Zbuduj sześć ekscytujących gier z obwodami elektrycznymi dzięki temu zestawowi 4M KidzLabs Gamemaker Magic Circuit!
Zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę, łącząc i aktywując prosty obwód elektryczny za pomocą pociągnięć ołówkiem, folii, a nawet własnego ciała!
To wspaniały zestaw do nauki, który pomoże Ci odkryć rodzaje ścieżek, po których porusza się elektryczność, aby dostać się z jednego miejsca do drugiego!
Twoje 6 gier obwodowych obejmuje:
- Maszyna z kodem Morse'a - Używając papierowej karty i taśmy przewodzącej, wysyłaj tajne wiadomości, dotykając palcem!
- Anatomy Buzzer Game - Podobnie jak w klasycznej grze operacyjnej, stwórz własną grę z brzęczykiem anatomicznym!
- Solar System Electro Quiz - Stwórz niesamowite elektroniczne maszyny do quizów, które brzęczą i zapalają się z poprawną odpowiedzią!
- Magic Power - Doświadcz mocy ludzkiego obwodu elektrycznego. Brzęczyk wydaje dźwięk, a żarówka zapala się po dotknięciu karty projektu.
- Buzz Wire - Zbuduj klasyczną grę buzz wire i dowiedz się, jak działają obwody. Przesuń różdżkę z jednego końca na drugi bez dotykania drutu!
- Robot Electric Shock - Fajna gra planszowa polegająca na rzucaniu kostkami, w której twój robot dozna porażenia prądem, gdy wyląduje na elektrycznej pułapce!
Wymagane również, ale nie dołączone: mały śrubokręt krzyżakowy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 3323 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23.5 x 27.5 x 6.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 240 x 275 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |