adaptery/przejściówki
HDMI HDBaseT Extender 4k@100m VE811
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: RJ45 Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
976,67 zł / szt
1 201,30 zł brutto
HDMI HDBaseT Extender 4k@100m VE811
- ATEN VE811 HDMI HDBaseT Extender gwarantuje optymalne połączenie HDMI do 100 m za pomocą pojedynczego kabla Cat 5e / 6 / 6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6. VE811 spełnia funkcje specyfikacji HDMI, w tym 3D, Deep Colour, bezstratne formaty audio HD i CEC pass-through. Obsługuje sygnały audio i wideo Dolby Digital 5.1, DTS HD w rozdzielczościach do 4K. Ponadto VE811 obsługuje tryb dalekiego zasięgu, zapewniając skuteczny sposób przedłużania sygnałów HDMI do 150 m za pomocą pojedynczego kabla Cat 5e / 6.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska x2 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.16 |
| Pozostałe parametry | Przełącznik
Warunki Środowiskowe
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |