edukacyjne
Zestaw edukacyjny Dominobot
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
3446
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
49,99 zł / szt
61,49 zł brutto
Zestaw edukacyjny Dominobot
Zbuduj samochód-robot układający domino, a już nigdy nie będziesz musiał układać kostek domina! Dominobot za każdym razem ułoży je za Ciebie!
Ciesz się budowaniem Dominobota i podłączaniem obwodu elektrycznego. Następnie naklej wszystkie naklejki na kostki domina. Po ustawieniu kostek domina i obserwowaniu, jak wszystkie spadają, możesz zagrać w jedną lub dwie partie domina!
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 165 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 3446 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Roboty |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 16.5 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie | 24 x Kostka Domino |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |