Ładowarka biała MAXO GaN 65W 3xUSB-C 1xUSB-A
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Maxo Ładowarka USB GaN 65 W z 4 portami
Wygodna ładowarka USB GaN 65 W z 4 portami do jednoczesnego ładowania czterech urządzeń.
Ładuj mądrzej
Wykonana w 50% z materiałów z recyklingu i wyposażona w technologię GaN, ultraefektywna ładowarka łączy w jednej kompaktowej konstrukcji 3 porty USB-C, 1 port USB-A oraz 2-metrowy kabel. Bezpieczne ładowanie chroni urządzenia przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem, dzięki czemu ładowarka sprawdza się idealnie w domu i w podróży.
Ładuj więcej, martw się mniej
Ładuj jednocześnie laptop, tablet i telefon dzięki tej ładowarce USB-C o mocy 65 W Zaprojektowana jako ładowarka do iPhone'a, Samsunga, a nawet laptopa, zapewnia maksymalną prędkość ładowania wszystkich Twoich urządzeń.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 30 x 100 x 65 mm |
| Waga | 197 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 120 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |