zrób to sam
Zestaw do szycia plecak jednorożec
- Nr katalogowy:
STN7403
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
23,99 zł / szt
29,51 zł brutto
Zestaw do szycia - Plecak Jednorożec - to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzieki temu zestawowi, każda dziewczynka może uszyć plecak o wymiarach około 23 cm x 20 cm x 6,5 cm , który będzie idealnym dopełnieniem modnych stylizacji. Zestaw zawiera: elementy z filcu i pluszu gotowe do zszycia, elementy dekoracyjne, nici, plastikową igłę, instrukcję.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN7403 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Tkanie, haft, szydełkowanie |
| Wymiary | 23 cm x 20 cm x 6,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |