wentylatory
Wentylator MM730 Ventum biurkowy
- Moc: 35
- Średnica: 34
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,26 zł / szt
54,44 zł brutto
Wentylator biurkowy dzięki niewielkim rozmiarom oraz możliwości ustawienia na podłodze i meblach, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, zarówno w większym jak i mniejszym.
Posiada trzystopniową możliwość regulacji obrotów, dzięki czemu można dostosować pracę urządzenia do panujących warunków i własnych potrzeb. Dodatkowo funkcja oscylacji oraz pionowej regulacji ustawienia konta nachylenia sprawia, że powietrze jest rozprowadzane równomiernie na większym obszarze. Moc 35 W zapewnia wydajną pracę urządzenia oraz niskie zużycie energii
Stabilna podstawa oraz metalowa osłona gwarantują bezpieczne korzystanie z urządzenia, a trzy plastikowe łopatki zapewniają, że urządzenie działa cicho, nie przeszkadzając w pracy lub odpoczynku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mesmed |
|---|---|
| Moc | 35 |
| Średnica | 34 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie dotyczy |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Średnica śmigła | 28 |
| Oscylacja | Tak |
| Wymiary | 48,5 x 34 cm |
| Waga | 1.7 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 |
| Typ | Wentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1966 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 355 x 375 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |