zrób to sam
Zestaw do scrapbookingu
- Nr katalogowy:
STN7007
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,99 zł / szt
49,19 zł brutto
Zestaw do scrapbookingu
Zestaw do scrapbookingu to idealny prezent dla wszystkich młodych kreatorów. Pobudzając wyobraźnię pozwala stworzyć i udekorować niepowtarzalny pamietnik. Zestaw zawiera ponad 1000 elementów: 30 stronicowy pamiętnik, 4 arkusze naklejek, 4 kartony ozdobne i koperty, nożyczki, klej, taśmy ozdobne i podajniki, kryształki, cekiny, długopis żelowy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN7007 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,5 x 31 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 712 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 305 x 355 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |