zrób to sam
Zestaw do scrapbookingu
- Nr katalogowy:
STN7007
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
39.99 zł / szt
49.19 zł gross
Zestaw do scrapbookingu
Zestaw do scrapbookingu to idealny prezent dla wszystkich młodych kreatorów. Pobudzając wyobraźnię pozwala stworzyć i udekorować niepowtarzalny pamietnik. Zestaw zawiera ponad 1000 elementów: 30 stronicowy pamiętnik, 4 arkusze naklejek, 4 kartony ozdobne i koperty, nożyczki, klej, taśmy ozdobne i podajniki, kryształki, cekiny, długopis żelowy.
| Weight | 712 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 305 x 355 cm |
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN7007 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,5 x 31 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |