kosmetyki
Zestaw do makijażu Influencer
- Nr katalogowy:
92050
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
99,90 zł / szt
122,88 zł brutto
Influencer Zestaw do maku up z selfi ring
Duży zestaw w walizce: cienie, ozdoby, pędzelki, lakiery do paznokci i pedicure.
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 330 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 92050 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 27 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |