Kamera internetowa UVC30 4K Room
- Użytkowanie: Mała sala
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
59 mm x 45 mm
- Pełna specyfikacja
Kamera USB 4K do inteligentnego kadrowania w salach konferencyjnych
Yealink UVC30 Room to wysokiej jakości kamera USB przeznaczona do małych sal konferencyjnych. Oferuje ostre obrazy i dokładne odwzorowanie kolorów, zapewnia żywe twarze w twarz i niezwykłe wrażenia podczas wideokonferencji w rozdzielczości Ultra HD 4K i dużej liczbie klatek na sekundę. Szerokie pole widzenia sprawia, że wszyscy siedzący przy stole są widoczni podczas spotkania, co idealnie pasuje do małych i ciasnych sal konferencyjnych. W oparciu o wykrywanie twarzy obsługuje funkcję automatycznego kadrowania, aby zapewnić znacznie bardziej inteligentne wrażenia podczas spotkań. Dzięki elastycznemu klipsowi UVC30 Room obsługuje wiele opcji montażu.
| Waga | 410 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 160 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Mała sala |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 59 mm x 45 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |