zabawa w dom
Zestaw do lodów Creative Chefs + 17 akcesoriów
- Nr katalogowy:
639661-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Creative Chefs Ice Cream Kit pozwala dzieciom rozwijać kreatywność poprzez naukę przez zabawę i wykorzystanie wyobraźni. Dzięki szczegółowym, funkcjonalnym elementom dzieci mogą przygotować swoje danie i stworzyć repliki swoich ulubionych deserów.
- Ponad 15 realistycznych akcesoriów kuchennych, w tym 3 smaki lodów: waniliowe, czekoladowe i truskawkowe.
- Zawiera wielokrotnego użytku plastyczny piasek do modelowania.
- Dołączona karta z przepisem uczy dzieci, jak postępować zgodnie z podstawowymi instrukcjami wizualnymi.
- Hiperrealistyczny zestaw do zabawy w gotowanie.
- Łączy kreatywną zabawę z odgrywaniem ról.
- Zachęca dzieci do interakcji i rozwijania umiejętności kreatywnych.
- Zbierz całą serię, aby stworzyć idealną kuchnię do kreatywnej zabawy.
- Nabieraj lody z piasku i dodawaj posypki, aby stworzyć deser do podzielenia się z innymi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 639661-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Cukiernia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 13 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 305 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |