Kontroler Clutch Gladiate Wired Gaming Controller Xbox - 7D6H2AA
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Pełna specyfikacja
Kontroler Clutch Gladiate Wired Gaming Controller Xbox - 7D6H2AA
Kontroler HyperX Clutch Gladiate RGB został stworzony z myślą o użytkownikach konsoli Xbox, którzy poszukują precyzyjnego sprzętu z możliwością personalizacji sterowania. Ten oficjalnie licencjonowany, przewodowy kontroler do konsoli Xbox posiada podwójną blokadę spustów i tylne przyciski z możliwością zmiany mapowania, dzięki czemu możesz zoptymalizować sposób, w jaki grasz. Dwa mocne silniczki wibracyjne oraz impulsowe spusty wynoszą immersję i haptykę na zupełnie nowy poziom. Wyraź siebie, personalizując podświetlenie dzięki trzem różnym efektom i siedmiu różnym kolorom podświetlenia. Kontroler posiada także gniazdo jack 3,5 mm, do którego możesz podłączyć ulubiony zestaw słuchawkowy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wymiary | Minimalne wymiary: 15,5 x 11,1 x 6,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox Series X |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga | 421 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 170 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |