zrób to sam
Zestaw Diamond Dotz - Barbie
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
018-DBX095
- Rodzaj: Mozaiki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,15 zł / szt
54,30 zł brutto
| Waga | 213 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 280 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dante |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 018-DBX095 |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Marka | 44 Koty |
| Wymiary | Obrazek: 28 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 2,7 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | 400D |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |