zrób to sam
Zestaw Diamond Dotz - Barbie
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
018-DBX095
- Rodzaj: Mozaiki
- Full specification
Status: Out of stock
44.15 zł / szt
54.30 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Dante |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 018-DBX095 |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Marka | 44 Koty |
| Wymiary | Obrazek: 28 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 2,7 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | 400D |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Weight | 213 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 280 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |