zabawa w dom
Zestaw Creative Chefs Nachos
- Bezpieczeństwo:
Uwaga! Ryzyko zadławienia - małe elementy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.
- Nr katalogowy:
488894-INT
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
61,42 zł / szt
75,55 zł brutto
Zestaw Creative Chefs Nachos
| Waga | 1230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 300 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Uwaga! Ryzyko zadławienia - małe elementy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. |
| Nr katalogowy | 488894-INT |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Dania i składniki |
| Wymiary | 35 x 13 x 30 cm |
| Waga | 1 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |